Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2019 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Kaliszu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i ślubowanie wychowanków klas pierwszych. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie i wychowankowie.

Pani wicedyrektor Beata Wawszczak podziękowała nauczycielom za trud kształcenia i wychowania podejmowany każdego dnia. Wszystkim pracownikom oświaty życzyła pasji i determinacji, wielkiego serca i oddania w pracy z młodzieżą.

Oprócz życzeń, gratulacji i podziękowań wyrazem uznania dla pracy pracowników oświaty były wręczone Nagrody Dyrektora.

Akademię uświetnił program artystyczny w wykonaniu wychowanków Bursy Szkolnej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Kaliszu. Młodzi artyści zaprezentowali talenty aktorskie i talenty recytatorskie oraz przygotowali koncert wokalno-muzyczny.

Wychowankowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro młodzieży, składając serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty i wręczyli kwiaty na ręce pani wicedyrektor bursy Elżbiety Trzcińskiej i pani wicedyrektor szkoły Beaty Wawszczak.

Updated: 18 października 2019 — 08:52