Pożegnanie absolwentów

Tyle było dni, do utraty sił
Do utraty tchu tyle było chwil… śpiewał niegdyś Marek Grechuta.

24 kwietnia 2015 r. tymi słowami płynącymi ze sceny Centrum Kultury i Sztuki rozpoczęła się uroczystość pożegnania absolwentów VI Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Technikum Uzupełniającego przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Kaliszu.

Niezwykły to był dzień, pełen wspomnień i wzruszeń. Pani Dyrektor, Jadwiga Jeziorska, gratulowała wszystkim słuchaczom uzyskania świadectwa ukończenia szkoły, wręczyła nagrody wyróżnionym za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz aktywną pracę społeczną na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Podziękowała nauczycielom i wychowawcom za ich trud, a zwracając się do absolwentów, życzyła im dalszych sukcesów i satysfakcji z realizacji działań. Słuchacze natomiast mieli sposobność podziękowania swoim wychowawcom oraz nauczycielom za przekazaną wiedzę, ale także za okazywaną sympatię, troskę i motywowanie do pracy i osiągania coraz to lepszych wyników.
Na naszą uroczystość przybyli goście: Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, pan Mariusz Witczak, grono pedagogiczne CKUiP oraz rodziny i przyjaciele absolwentów.

Updated: 6 maja 2015 — 10:21